YKS Yaz Kampları

YKS Yaz Kampları

Öğrencilerin bilgilerini pekiştirmek ve geçmiş yıllarda işlenmiş konuları hatırlatmak  için düzenlenen “Testfen Ankara” YKS Yaz Kampı olarak öğrencilere, alanında uzman eğitim öğretim kadromuz tarafından profesyonel eğitim öğretim  desteği verilir. Böylece öğrencilerimiz, hazırlık yapacağı öğretim sürecine zihnen ve bedenen egzersiz yapmış olarak başlamış olur ve  hazırlık programınayabancılık çekmeden sorunsuz olarak devam eder.Ayrıca bu süreçte öğretmenlerimiz de öğrencilerin seviyelerini öğrenmiş olur ve   durumlarına göre “YKS Kurs Programları”nı hazırlarlar.Kurumumuz, “Ankara YKS Yaz Kampları” konusunda alanında uzman eğitim öğretim kadromuz yardımıyla öğrencilere uygun YKS programları düzenleyerek bu alandaki gereksinimi karşılamaktadır. Yaz kamplarımızda, YKS ile ilgili bilgilendirme,  konularla ilgili bilgi eksikliklerini giderme, soru çözümleri, ödev kontrolleri  ve gereksinim duyulan pek çok uygulama öğrencilerimize sunulmaktadır.
“TestfenYKS YazKampları”mız sayesinde öğrenciler unutulmuş bilgilerini tazeler; korktukları veya sevmedikleri dersleri, profesyonel öğretim kadromuz ve öğretim teknikleri sayesinde keyifli bir öğretim sürecine dönüştürler. Ayrıca eksik oldukları  konularda, rahatlıkla ulaşabildiği, iletişim kurabildiği öğretmenlerindenetkili destek alır ve başarı yolculuğuna daha etkin bir şekilde başlamış olurlar.
“YKS Yaz Kampları”mızda ortam tamamen öğrencinin çalışması ve derslere yoğunlaşması  için özel olarak hazırlanır. Huzurlu  ve sakin ortamımızda öğrencinin ders çalışması ve derse yoğunlaşması ile ilgili yapılması gerekenler,Rehberlik Servisimizin yapmış olduğu eğitim koçluğunun  etkili desteğiyle başarılı bir şekilde gerçekleştirilir.  Öğrenciler ve öğretmenler  arasında yaratılan sinerji sayesinde öğrenme süreci keyifli hale gelir ve öğrencilerin öğrenme hızı artar.
“TestfenYKS Yaz Kampları”mıza desteğe gereksinimi olan,deneyim kazanmakisteyen öğrenciler güvenle katılabilirer. Her seviyeden öğrenci, kurumumuzda eşit ve kaliteli bir eğitim deneyimi yaşar.
YKS’ye hazırlanan,  başarı merdivenlerini basamakbasamak çıkmak isteyen öğrencileri  kurumumuzda görmekten  kıvanç duyarız.
Kurs programlarımız  ve uygulamalarımız hakkında bilgi almak, çalışmalarımızı yerinde görmek, bizlerle tanışmak  için kursumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.