Ankara Butik Dershaneler

Ankara Butik Dershaneler

Butik Dershaneler, “özel grup” ve “özel ders” eğitimi veren, ayrıcaöğrencilere “eğitim koçluğu” da yapan öğretim kadroları ile mutlak ve üstün başarı hedefleyen,  küçük gruplarla ders yapılan öğretim kurumlarıdır.
Ankara Testfen Eğitim Kurumu da butik dershanecilik modelini seçen bir kurumdur. Kaliteli öğretmen kadrosu ile kadrosunda stajyer, deneyimsiz ve öğrenci öğretmenler bulundurmayan seçkin bir öğretim kurumudur. Kaliteyi kendisine ilke edinmiştir.  Kalabalık sınıflarda  çok öğrencili kitle dershaneciliğinin velilerin ve öğrencilerin gereksinimlerini karşılayamamasını fark eden Ankara Testfen Eğitim Kurumu, 6-8  kişilik Sınıflarda  butik eğitim olanağı sunmakta, özel ders ve koçluk destekli eğitim modeli ile  Ankara’nın tek gerçek butik dershanesi olma özelliğini korumaktadır.  Deneyimli Öğretmen kadromuzla %100 başarı odaklı eğitim bizim ayırıcı özelliğimizdir.
Eğitim disiplin işidir. Testfen’de bu bu özellik göz önünde bulundurulur ve çok önemsenir.  Öğrenciler dershaneye geldiklerinde  telefonlarını teslim eder ve derslerin bitiminde kurumdan çıkarken alabilirler. Bu konuda taviz verilmez. Verilen ödevleri yapmayan öğrenciler uyarılır ve veliler bilgilendirilir. Testfen’de her öğrenci özeldir. Koçluk destekli eğitim anlayışımızla öğrencilerle birebir ilgilenilir. Sınırsız etütimkanı ile öğrencilerin eksik veya  pekiştirmek istediği konularda yeniden ders alma olanağı sunulur.
Ankara’daysanız ve çocuğunuza böyle bir ortamda eğitim aldırmak isterseniz, mutlaka kurumumuzu ziyaret ediniz.

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.